Złomowanie pojazdów Żary i Lubuskie

Czas użytkowania samochodów szacuje się na kilka do kilkudziesięciu lat. Co zrobić, gdy w końcu auto nadaje się wyłącznie do kasacji? W firmie ATOM zajmujemy się profesjonalną wyceną, skupem i złomowaniem pojazdów na terenie Żar i całego województwa lubuskiego. Współpracujemy z osobami prywatnymi i firmami.

Jak działamy?

Każdorazowo dostosowujemy usługi pod indywidualne potrzeby klientów. Przy wycenie bierzemy pod uwagę wiek, markę, model i stan techniczny pojazdu.

Jakie są zalety kasacji aut?

Główne korzyści, jakie daje złomowanie pojazdów to troska o środowisko i pozyskanie środków finansowych. Oprócz pozbycia się niesprawnego samochodu właściciel otrzymuje pieniądze przysługujące mu z racji transakcji sprzedaży. Ponadto, sprawne części auta mogą być ponownie użyte, działanie jest więc proekologiczne.

Dlaczego warto pozbyć się starego samochodu?

Często auto darzy się specjalnym sentymentem, odkładając czas pożegnania się z nim. Zdarza się też, że w jego właścicielu odzywa się "Złota Rączka" i planuje samodzielne zdemontować samochód.
Dlaczego odradzamy Klientom takie praktyki?
Właściciel posiadający jakikolwiek samochód jest według prawa zobowiązany, do regularnego opłacania składek OC. Ewentualne niedopatrzenie wiąże się z karami finansowymi. Bez unieważnienia dokumentów pojazdu nie można więc zrzec się obowiązku uiszczania należności. Dlatego tak ważna jest prawidłowa kasacja auta. Bez niej, nawet mimo nieużywania samochodu, musisz płacić składki.
Pomożemy Ci przeprowadzić kasację pojazdu zgodnie z prawem!