Skup wiązek samochodowych – lubuskie i prawie cała Polska

Konieczność naprawy samochodu często wiąże się z licznymi trudnościami. Gdy usterka zostanie zdiagnozowana, a zepsute części wymienione, wówczas po wszystkim może się okazać, że musimy uporać się ze sporą liczbą niepotrzebnych elementów i zużytych kabli. Niesprawne instalacje i przewody miedziane z pojazdów stanowią dość poważny problem, zwłaszcza że nie każdy zdaje sobie sprawę, że tego typu odpadów nie można wyrzucić do zwykłego kosza (grozi to otrzymaniem grzywny). Duża zawartość miedzi sprawia, że wiązki samochodowe mogą być poddawane recyklingowi. Jeśli nie wiedzą Państwo, w jaki sposób zutylizować przewody i gdzie je zanieść, wówczas z pomocą przyjdzie skup wiązek samochodowych ATOM Recykling.

Skupujemy zarówno detaliczne, jak i hurtowe ilości odpadów, współpracując nie tylko z osobami prywatnymi, ale również z różnego rodzaju podmiotami gospodarczymi, warsztatami samochodowymi, stacjami demontażu pojazdów, auto złomami itp. Przyjmujemy wiązki samochodowe miedziane praktycznie w każdej ilości, bez względu na to, czy pochodzą z samochodu osobowego, czy ciężarowego lub dostawczego. W ten sposób umożliwiamy Państwu połączenie zarobku z ochroną środowiska, gdyż zużyte kable w procesie recyklingu zmieniają się w przetworzone, pełnowartościowe produkty.

W jaki sposób odbywa się wycena wiązek?

Wycena wiązek samochodowych w naszym skupie odbywa się przede wszystkim na podstawie rodzaju oraz zawartości metalu, z którego zostały wykonane żyły przewodu. Na dodatkowe elementy mogą się ponadto składać: stalowe linki nośne, izolacyjna warstwa smoły, pancerz ze stalowego oplotu lub pancerz z ołowiu. Wszystkie te elementy są przez nas uwzględniane podczas wyceny wiązek. Podstawowym wyznacznikiem ceny jest procentowy udział miedzi w jednostce odpadu, ale nie bez znaczenia jest także cena danego surowca zgodnie z aktualnymi notowaniami giełdowymi.

Dzięki temu, że dysponujemy specjalistyczną flotą pojazdów, możemy zaproponować Państwu odbiór towaru na terenie prawie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem województwa lubuskiego, a także z terytorium Niemiec. Wszystkim naszym Klientom zapewniamy wysoki poziom obsługi. Jesteśmy otwarci na każdą formę współpracy, zarówno krótko, jak i długoterminową.

Jakie rodzaje wiązek samochodowych przyjmuje nasz skup?

Skupujemy: