Skup silników samochodowych

Każdy przedsiębiorca czy właściciel warsztatu motoryzacyjnego z całą pewnością zdaje sobie sprawę z tego, że zużyte silniki samochodowe stanowią nie tylko złom, ale także niewykorzystane środki. Wszystko przez to, że tego typu wyeksploatowany sprzęt można bezproblemowo oddać w rozliczeniu za pieniądze. W związku z tym ATOM Recykling, prowadzący auto szrot na terenie województwa lubuskiego, otworzył profesjonalny skup silników samochodowych.

Skupujemy silniki pochodzące głównie ze starszych samochodów osobowych, dostawczych, terenowych oraz ciężarowych.

Jakie silniki samochodowe przyjmujemy do naszego skupu?

Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych pracowników oraz flotą pojazdów, dzięki której możemy zaoferować odbiór silników na terenie prawie całej Polski oraz z terytorium Niemiec. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty oraz zezwolenia na świadczenie tego typu usług.

Skup silników, katalizatorów i wiązki samochodowej

Poza skupem silników samochodowych, prowadzimy skup katalizatorów oraz elektrycznej wiązki samochodowej, a także eksport silników do krajów afrykańskich oraz bliskowschodnich. Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne, jak i podmioty gospodarcze, stacje demontażu pojazdów, warsztaty samochodowe itp. Wszystkim Klientom gwarantujemy uczciwą wycenę, z korzyścią dla sprzedającego.