Skup metali kolorowych – Żary

Jednym z profili działalności firmy ATOM Recykling jest skup metali kolorowych. Handel surowcami odbywa się wyłącznie przy poszanowaniu obowiązujących norm i regulacji prawnych, a także z uwzględnieniem aspektów ochrony środowiska. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów, proponujemy indywidualny odbiór towarów z obszaru województwa lubuskiego, ze szczególnym uwzględnieniem takich miast jak Żary i Zielona Góra. Obsługujemy osoby prywatne oraz podmioty gospodarcze, w tym instytucje państwowe i placówki prywatne.

Przyjmujemy praktycznie każde ilości metalów kolorowych w różnego rodzaju postaciach, bez względu na ich stan techniczny. Do naszego skupu trafiają między innymi metalowe odpady produkcyjne, wyroby z metalu nienadające się do powtórnego użytku lub do naprawy, metalowe odpady komunalne, a także różnego typu elementy konstrukcyjne z metalu, pochodzące z rozbiórki budynków, demontażu hal itp.

Jakie metale kolorowe skupujemy?

Metalowe kolorowe, nazywane także metalami nieżelaznymi, stanowią różnorodną grupę materiałów mających istotne znaczenie w wielu dziedzinach przemysłu i techniki. Do najbardziej znanych należą miedź i aluminium, chociaż w grupie metali kolorowych znajdują się także ołów, srebro, złoto czy bizmut. Większość metali nieżelaznych jest dość droga, czego powodem jest głównie sposób pozyskiwania. Odzysk metali, chociażby, ze stopów, jest procesem tańszym niż ich uzyskiwanie z wytopu rud kopalnianych.

Prowadzimy skup metali kolorowych takich jak:

Dzięki temu, że dysponujemy profesjonalnym składowiskiem złomu, jesteśmy w stanie przyjąć nawet znaczne ilości odpadów. Ze sprzedawane nam metale kolorowe oferujemy dowolnie wybraną przez Klienta formę płatności – gotówką lub na wskazany rachunek bankowy. Prowadząc skup, dysponujemy wszelkimi niezbędnymi zaświadczeniami i certyfikatami zezwalającymi na handel metalami kolorowymi, ich bezpieczny transport oraz utylizację.