Skup katalizatorów – Żary, Zielona Góra, lubuskie i prawie cała Polska

Z biegiem czasu katalizatory samochodowe, jak wiele innych części, mogą się zużywać, zwłaszcza że w elementach tych bardzo często gromadzą się różnego rodzaju zanieczyszczenia. Wówczas zalecane jest dokonanie wymiany katalizatora na nowy lub przeprowadzenie jego regeneracji. Można też zetknąć się z ofertami polegającymi na zastąpieniu katalizatora tzw. strumienicą, ale jest to czynność nielegalna i niebezpieczna. W sytuacji, gdy chcą Państwo pozbyć się starego, wyeksploatowanego odpadu, z pomocą przyjdzie nasz skup katalizatorów.

Jakie rodzaje katalizatorów przyjmujemy?

ATOM Recykling to prężnie działający skup katalizatorów samochodowych, prowadzący działalność w zakresie odbioru i transportu odpadów na obszarze prawie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem województwa lubuskiego i takich miast jak Żary oraz Zielona Góra. Przyjmujemy katalizatory z rdzeniem ceramicznym i metalowym, zarówno od osób prywatnych, jak i dostawców hurtowych. Nie ma dla nas znaczenia marka, model czy rocznik pojazdu – zajmujemy się skupem katalizatorów pochodzących nie tylko z samochodów osobowych, ale i dostawczych.

Skupujemy:

Szeroka oferta oraz wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej pozwalają nam działać szybko, sprawnie oraz legalnie, maksymalnie skracając czas realizowanych transakcji. Prowadzimy skup katalizatorów w ilościach hurtowych oraz detalicznych, do współpracy zapraszając między innymi warsztaty samochodowe. W naszej ofercie znajdują się dogodne formy transportu, spełniające wszelkie obowiązuje wymogi prawne.

W jaki sposób działamy?

Wszystkie transakcje zawierane w skupie katalizatorów samochodowych ATOM Recykling są bezpieczne oraz zgodne z prawem. Zapewniamy rzetelną, dokładną wycenę, przy uwzględnieniu bieżących notowań walut i metali szlachetnych na światowej giełdzie. Za odpady rozliczamy się gotówką bądź realizujemy przelew na wskazany przez Klienta numer rachunku bankowego.